دستگاه لیزر موهای زائد, وبلاگ

لیزر بیکینی شامل کجا است

لیزر بیکینی شامل کجا است

به چه نواحی بیکینی می گویند؟

در واقع ناحیه بیکینی با موهای زائد پوشیده شده و به ناحیه تناسلی زنانه معروف است. حتی اگر این ناحیه پوشیده از مو باشد، باید همیشه تمیز و عاری از موهای زائد باشد. وجود مو در این ناحیه می تواند تاثیر منفی بر رابطه جنسی داشته باشد، بنابراین بهتر است همیشه از روش های مختلفی مانند اصلاح، اپیلاسیون، لیزر و … استفاده کنید. این منطقه را اصلاح کنید. یکی از بدترین راه ها برای اصلاح این ناحیه استفاده از تیغ است که به مرور زمان باعث ایجاد مشکلات پوستی می شود. امروزه با توجه به پیشرفت علم و فناوری راه ها و روش های جدید بسیاری ایجاد شده است که لیزر بیکینی یکی از آنهاست. لیزر یکی از ساده ترین راه ها برای از بین بردن موهای زائد در زنان و مردان در نظر گرفته می شود.
قسمتی از ناحیه تناسلی زن که با لباس پوشیده شده و کمی در معرض آن قرار دارد، بیکینی نامیده می شود. به جز بیکینی، لیزر موهای زائد خط باسن را در نظر نمی گیرد.

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد دست دوم می توانید از کاداطب کمک بگیرید.

لیزر بیکینی چیست؟

لیزر بیکینی در واقع همان لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی است. همانطور که گفتیم ، ناحیه pubic یک زن با موهای زائد پوشانده شده است و برای سلامتی زن ، بهتر است مو را از این منطقه خارج کنید. روشی که برای از بین بردن موهای زائد بدن انتخاب می کنید به خود فرد بستگی دارد. در واقع فرد با توجه به مزایا و معایب روش حذف موهای زائد بدن و شرایط جسمانی خود یکی از این روش ها را انتخاب می کند. لیزر بیکینی در واقع بخشی از ناحیه تناسلی است که توسط لباس پوشانده شده است، اگرچه این ناحیه در اطراف استخوان شرمگاهی و پاهای داخلی نیز بیکینی در نظر گرفته می شود.

چه کسانی نمی توانند بیکینی لیزری انجام دهند؟

قبل از انجام درمان با لیزر ، برای اطمینان از سلامت جسمی خود باید با اپراتور مشورت کنید. در طول این جلسه ، در صورت بروز مشکلات پوستی یا هر نوع عوارض دیگری می توانید با اپراتور در مورد آن صحبت کنید. به طور معمول ، اپراتور به دلایل مختلف ممکن است شما را از درمان لیزر بدن منع کند ، که از جمله موارد زیر را می توان ذکر کرد:

 • اگر باردار هستید یا در تلاش برای باردار شدن هستید
 • اگر به کودک خود شیر می دهید
 • اگر از داروهای هورمونی استفاده می کنید
 • افرادی که از داروهای خاصی استفاده می کنند
 • افرادی که پوست آنها به دلیل لیزر موهای زائد سوخته و تاریک شده است.
 • هنگام استفاده از هورمون درمانی برای درمان تیروئید و ناباروری فیزیکی

قبل از لیزر بیکینی به چه چیزی باید توجه کنم؟

اگر قصد دارید از لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن استفاده کنید ، باید قبل از استفاده از لیزر بیکینی ، نقاط مراقبت را به طور کامل درک کنید. نکات مراقبتی قبل از جراحی لیزر بیکینی عبارتند از:

 • بهتر است منطقه مورد نظر را با ژیلت 24 تا 48 ساعت قبل از درمان لیزر بیکینی خود اصلاح کنید. هرچه اندازه شافت مو کوچکتر باشد ، میزان سوختگی و اثربخشی لیزر مو پایین تر است.
 • موها ترجیحاً ضخیم و تیره باشند. بنابراین ، پزشکان توصیه می کنند که موهای خود را با تیغ تراش دهید.
 • بهتر است یک ماه قبل از اولین درمان لیزر خود ، از اپیلاسیون ، اپیلاسیون ، پیوندها ، موها و غیره جلوگیری کنید. استفاده نکن
 • بهتر است طی یک ماه قبل از درمان لیزر بدن از سولاریوم ها و سولاریوم ها استفاده نکنید. در غیر این صورت پوست شما به شدت می سوزد. غالباً افراد دارای پوست تیره نسبت به
 • افرادی که دارای رنگ طبیعی پوست هستند ، دارای دستگاه های لیزر مختلف پوست هستند.
 • بهتر است در ماه قبل از استفاده از لایه برداری بدن را متوقف کنید تا مؤثرتر باشند.
 • اگر از Rakutan ، Minoxidil ، Cortone ، Phenytoin ، Cyclosporine استفاده می کنید ، همیشه به اپراتور خود بگویید.
 • اگر از یک بیماری خاص، مشکلات تیروئید، ناباروری، بیماری های پوستی، اختلالات روانی، عدم تعادل هورمونی و غیره رنج می برید، بهتر است این موضوع را با اپراتور خود در میان بگذارید.
 • اگر ناحیه ای که می خواهید درمان کنید دارای یک بیماری پوستی فعال مانند اگزما، تبخال، کهیر، زگیل، جوش و غیره است، لطفا تا پایان دوره نقاهت از لیزر در آن ناحیه خودداری کنید.
 • اگر از هرگونه لوازم آرایشی استفاده می کنید ، بهتر است بدن خود را با آب و پاک کننده تمیز کنید.
 • اگر ژل و بوتاکس تزریق می شوند ، از لیزر در منطقه مورد نظر استفاده نکنید.
 • استفاده از لیزر در هنگام شیردهی ، بارداری و غیره ممنوع است.
 • سعی کنید لباس های نرم و گشاد بپوشید. پوشیدن لباس های تنگ در واقع می تواند اصطکاک را با پوست افزایش دهد.
مقالات مشابه  مقایسه لیزر موهای زائد و تیغ

بعد از لیزر بیکینی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

بعد از انجام لیزر، اپراتور نکات کلیدی را به شما یادآوری می کند که با رعایت این نکات می توانید دوره نقاهت کوتاه مدت از لیزر را با موفقیت پشت سر بگذارید. در واقع دوره نقاهت لیزر طولانی نیست برای افزایش مدت تاثیر آن بر روی پوست رعایت نکات زیر توصیه می شود:

بهتر است بعد از هر بار درمان از ضد آفتاب استفاده کنید تا لکه ها و لک های ناشی از نور خورشید کاهش یابد.
سعی کنید هنگام استفاده از لیزر از سولاریوم و سولاریوم استفاده نکنید.
اگر از جمله کسانی هستید که پس از لیزر دچار التهاب و سوختگی می شوید، بهتر است روزی 3 بار از داروهای موضعی و ریکاوری دیلن، سیکالفیت آون، آلفا، برناگل و میموسا سیگول استفاده کنید.
ستیریزین، هیدروکسی زین و… تجویز می شود.
لطفا تا 24 ساعت پس از لیزر تمام بدن از استخر، سونا، دوش و غیره استفاده نکنید.

برای خرید دستگاه لیزر دایود دست دوم با ما در تماس باشید.

آیا لیزر بیکینی باعث درد و سوختگی می شود؟

مانند سایر روش های زیبایی، لیزر نیز می تواند باعث ایجاد درد و سوزش شود. درد و سوزش فقط در حین انجام لیزر ایجاد می شود و پس از آن هیچ دردی احساس نخواهید کرد. در بسیاری از کلینیک های پزشکی از پمادهای مخصوص برای کاهش درد و سوزش ناشی از لیزر استفاده می شود. در مورد سوختگی همانطور که در این مقاله اشاره کردیم، اگر لیزر موهای زائد شما توسط پزشک غیر ماهر و غیرحرفه ای انجام شود، احتمال سوختگی پوست شما وجود دارد. میزان سوختگی پوست به شدت دستگاه بستگی دارد. در صورت بروز سوختگی، از پمادهای تسکین دهنده مخصوص سوختگی برای کاهش اثرات سوختگی استفاده کنید.

هزینه لیزر بیکینی چقدر است؟

هزینه لیزر را نمی توان به وضوح تعیین کرد. به طور معمول، عوامل زیادی بر هزینه لیزر بیکینی تأثیر می‌گذارند، از جمله نوع کلینیک، پزشک مورد نیاز، نوع پوست، تعداد جلسات، نوع تجهیزات و غیره. نقل قول شود. این عوامل می توانند بر نتایج نهایی و هزینه لیزر تأثیر بگذارند. در واقع هر چه تعداد لیزر بیشتر باشد هزینه آن نیز بیشتر می شود. برای تعیین هزینه لیزر باید تعداد جلسات و نوع دستگاه را با پزشک خود در میان بگذارید. پزشک معالج شما هزینه نهایی را بر اساس نوع پوستتان به شما می گوید.

چند جلسه لیزر بیکینی وجود دارد؟

به طور کلی تعداد لیزر درمانی برای هر فرد در هر منطقه تقریباً 6 تا 8 بار است. معمولا پس از 8 جلسه درمان بیش از 80 درصد موهای زائد بدن از بین می رود.پزشکان معمولا لیزر بدن را هر ماه و سپس هر سه ماه، هر شش ماه و در نهایت هر سال به روز می کنند. البته تعداد لیزر درمانی برای هر قسمت از بدن متفاوت است به عنوان مثال صورت به دفعات بیشتری نیاز دارد. بنابراین تعداد درمان ها برای هر ناحیه توسط پزشک بر اساس قضاوت خودش تعیین می شود.
به طور معمول، در جلسه دوم، موهای بدن بسیار کم می شود و در پایان جلسه، فولیکول های مو به طور کامل از بین می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *