دستگاه لیزر کیوسوئیچ

در این مقاله به نحوه خرید دستگاه لیزر کیوسوئیچ اشاره خواهیم کرد. لک‌های پوستی از مشکلاتی هستند که می‌توانند با گذشت زمان بر اثر عوامل متعددی چون ژنتیک،قرار گرفتن طولانی مدت در برابر آفتاب و غیره به وجود بیایند و کیفیت پوست شما را تا حد زیادی کاهش دهند. همواره افراد زیادی سالیانه در حال خرید کرم‌های پوستی گران قیمت و یا استفاده از روش‌های متعددی هستند که به طور موقت می‌تواند احتمالاً کیفیت پوستشان را بهبود بخشیده اما در طولانی مدت اثرات مطلوب مورد نظر را بر جای نگذارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از دستگاه ها و روش های پزشکی متعددی که در کلینیک‌های زیبایی به منظور بهبود کیفیت پوست زیباجویان مورد استفاده قرار می‌گیرند،توانسته اند جوابگوی رفع بسیاری از مشکلات پوستی اعم از همان لک‌های پوستی ای که بانوان همواره به علت ایجاد ظاهر نامطلوب و کدری پوست از آنها رنج می‌برند،باشند. دستگاه لیزر کیوسوئیچ یکی از همان دستگاه‌هایی است که امروزه در بیشتر کلینیک‌های زیبایی معتبر مورد استفاده قرار می‌گیرد و توانسته است نتیجه‌ای بسیار مطلوب در از بین بردن مشکلات پوستی زیباجویان به ارمغان آورد.

در این مقاله هدف اشاره و بررسی مزایا و کاربردهای این دستگاه لیزر پرطرفدار می‌باشد.همچنین این دستگاه لیزر در کنار کاربردهایی که در خصوص بهبود کیفیت پوست افراد داراست کاربردهای متعدد دیگری را نیز با خود به همراه دارد که در ادامه ی این مقاله به طور کامل ‌تر به آن اشاره خواهیم داشت.

نمایش 9 24 36

دستگاه کیوسوئیچ چیست؟

احتمالاً برای شما این نیز این سوال به وجود می‌آید که علت این حجم از محبوبیت دستگاه لیزر کیوسوئیچ در میان زیبا جویان چه می‌باشد. لازم به ذکر است که دستگاه لیزر کیو سوئیچ به علت تکنولوژی پیشرفته‌ای که داراست می‌تواند با تابش امواج منجر به آزاد شدن رنگدانه‌های پوست و در نتیجه دفع آنها از طریق سیستم ایمنی بدن شود. برخلاف سایر روش‌هایی که نور لیزر در آن ها به صورت مداوم و پیوسته و با شدتی مشخص تابیده می‌شود در لیزر کیوسوئیچ این پالس های پرتوهای لیزری تنها در یک نانو ثانیه تابیده شده و پس از گذشت مکثی کوتاه مجدد با شدت بالا تابیده می‌شود.این انرژی ساطع شده از لیزر در زمانی کوتاه اتفاق افتاده اما در پالس های بسیار قوی با طول موج ۵٣٢ تا ۱۰۶۴ نانومتری تابیده می‌شود که از قدرت بالایی برخوردار بوده و می‌تواند در این حین منجر به آزاد سازی رنگدانه های پوست و در نتیجه کم رنگ شدن لک های پوستی یا اثرات ناشی از تاتو های پوستی شود.

این پالس‌های کوتاهی که توسط دستگاه لیزر کیو سوئیچ ساطع می‌شوند به علت قدرت بسیار بالایی که دارند می‌توانند در همان لحظه اولیه تابش توسط رنگدانه‌های موجود در لایه اپیدرم پوست جذب شده و قطعات ریز جوهر و یا رنگدانه‌های پوستی را بشکنند و در نهایت در بسیاری از مواقع نیز منجر به کلاژن‌سازی مجدد پوست نیز شوند.

از دیگر مزیت دستگاه لیزر کیوسوییچ این بوده که این دستگاه بدون هیچگونه آسیب به بافت‌های اطراف ناحیه مد نظر عمل کرده و تنها رنگدانه‌های موجود در منطقه مورد نظر شما را مورد هدف قرار می‌دهد به گونه‌ای که شما می‌توانید با استفاده از این دستگاه لک‌های پوستی و یا تاتو‌های قدیمی که دیگر تمایلی به داشتن آنها ندارید و همچنین خال‌های مادرزادی،کک و مک و سایر مشکلات پوستی خود را به راحتی و بدون آسیب به سایر قسمت های پوستتان از بین ببرید.

دستگاه لیزر کیوسوئیچ چگونه کار می کند؟

دستگاه لیزر کیوسوئیچ یکی از بهترین دستگاه‌های لیزر موجود در بازار حال حاضر است که از دو هند پیس متفاوت تشکیل شده که هر یک از آنها می‌تواند به کاربرد مختص به خود را داشته باشد. هندپیس‌های دستگاه لیزر کیوسوئیچ با دو طول موج مختلف ۵۳۲ و ۱۰۶۴ نانومتری می‌توانند برای کمرنگ کردن و از بین بردن انواع لک‌ها و تاتوهای قدیمی و جدیدی موجود در بدن موثر باشند. هند پیس ۵۳۲ نانومتری این دستگاه با طول موج کمتری که داراست می‌تواند برای از بین بردن لکه‌های کمرنگ‌تر پوست و همچنین طیف رنگ‌های سبز،زرد و قرمز موثر باشد و سریع هندپیس ۱۰۶۴ نانومتری این دستگاه نیز با توجه به طول موجی که داراست می‌تواند برای از بین بردن رنگ‌هایی نظیر مشکی،سبز و آبی اثرگذاری به سزایی داشته باشد. نحوه عملکرد دستگاه لیزر Q_switchبه این صورت است که نور تابیده شده توسط هندپیس این دستگاه منجر به متلاشی شدن رنگدانه‌های سطح پوست و ایجاد زخمی سطحی بر روی پوست خواهد شد و نهایتاً نیز این رنگدانه‌های متلاشی شده توسط سلول‌های در خون همه افراد وجود دارد بلعیده شده و به طور کامل از بدن فرد خارج خواهد شد. استفاده از دستگاه لیزر کیو سوئیچ بسیار ساده بوده و شما می‌توانید با تجهیز کلینیک زیبایی خود به این دستگاه پرکاربرد خدمات ویژه‌ای را برای مشتریانتان ارائه نمایید. دستگاه لیزر کیو سوئیچ از جمله دستگاه‌های امروزی است که می‌تواند بسیاری از نیازهای زیباجویان شما را در زمینه‌های مختلف برطرف نماید. از این دستگاه می‌توان برای رفع بسیاری از مشکلات پوستی استفاده نمود که در ادامه نیز به بخشی از مزایای شگفت انگیزه آن اشاره خواهیم داشت.

قیمت دستگاه لیزر کیوسوئیچ

قیمت دستگاه لیزر کیوسوئیچ بسته به مواردی چون نو و یا دست دوم بودن این دستگاه و همچنین مدل مد نظر شما متفاوت است.پس نیاز است اگر قصد خرید این دستگاه را دارید بسته به بودجه‌ای که در نظر دارید از مشاورین متخصص این زمینه اطلاعات کافی را کسب نموده و پس از آن به منظور خرید اقدام نمایید. دستگاه لیزر کیو سوئیچ می‌تواند یکی از بهترین و مناسب‌ترین دستگاه‌ها برای کلینیک‌های زیبایی به منظور خرید و استفاده باشد چرا که شما به کمک این دستگاه می‌توانید در کلینیک زیبایی خود به طور همزمان نیاز گسترده‌ای از مراجعینتان را برطرف نمایید و تنها با خرید یک دستگاه از کاربرد چند دستگاه متفاوت بهره‌مند شوید.

دستگاه لیزر کیو سوئیچ نیاز تعداد زیادی از زیباجویان شما را پوشش داده و در نتیجه شما می‌توانید با صرف هزینه‌ای اندک برای مدت زمانی طولانی مراجعین بسیاری را به کلینیک زیبایی خود جذب نمایید و همچنین روز به روز تعداد زیباجویانتان را نیز افزایش دهید،چرا که با این دستگاه همانگونه که گفته شد نیاز قشر وسیعی از جامعه به منظور بهبود و رفع مشکلات پوستی تامین می‌گردد.

خرید دستگاه لیزر کیوسوئیچ

خرید دستگاه لیزر کیوسوئیچ و سایر دستگاه‌های مرتبط به زمینه پزشکی نیازمند تخصص و اطلاعات کافی در این حوزه است؛چرا که در صورت دریافت مشاوره از افرادی که در این زمینه صلاحیت کافی و اطلاعات کافی را ندارند،ممکن است برای زیباجویان شما  مشکلات عدیده و جبران ناپذیری به وجود بیاید.

تیم کارشناسان فروش همدم با تحصیلات آکادمیک و همچنین تجارب‌ عملی ای که در زمینه دستگاه‌های پزشکی و زیبایی داشته‌اند،می‌توانند به طور کامل شما را در زمینه خرید و همچنین انتخاب بهترین دستگاه متناسب با نیازهای زیباجویانتان و همچنین بودجه‌ای که به این منظور در نظر گرفته‌اید به طور کامل راهنمایی نمایند.

از دیگر موارد مهم به منظور خرید دستگاه‌های زیبایی ارائه خدمات پس از فروش و همچنین آموزش‌های لازم توسط تیمی حرفه‌ای می‌باشد.شرکت همدم طب با ارائه گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش برای هر یک از دستگاه‌هایی که قصد خرید آن را دارید،می‌تواند به شما این اطمینان را بدهد که تا سالیان سال پس از خرید هر یک از دستگاه‌های مد نظرتان از جمله دستگاه لیزر سوئیچ با خاطری آسوده خدماتی بی‌نظیر را برای مشتریانتان به ارمغان آورده و برای کلینیک زیبایی خود نیز کسب درآمد نمایید.

 

انواع دستگاه لیزر کیوسوئیچ

دستگاه‌های لیزر کیو سوئیچ به طور کلی به ۲ دسته متفاوت تقسیم می‌شوند که این دو دسته شامل دستگاه‌های لیزر کیوسوئیچ فعال و غیر فعال می‌باشند.هر دو دستگاه لیزر کیو سوئیچ passive و active توانایی محو کردن و از بین بردن لک های پوستی و یا جای تاتو‌های باقیمانده روی پوسترا دارند اما به طور کلی نحوه کار کردن این دو دستگاه کمی با یکدیگر متفاوت است. می توان انتظار داشت که دستگاه‌های لیزر کیوسوئیچ اکتیو که در مدل‌های مختلفی در بازار حال حاضر صنعت پزشکی موجود هستند بتوانند به طور کامل‌تری لک‌های ناشی از مشکلات مختلف را روی پوست از بین ببرند.البته دستگاه‌های کیوسوئیچ غیر فعال نیز به محو کردن این لک‌ها کمک بسیاری می‌نمایند. دستگاه‌های لیزر کیوسوئیچ در مدل‌ها و برندهای متفاوتی در بازار حال حاضر موجود می‌باشد که نحوه کار کلی همه آنها با یکدیگر یکسان بوده و همگی آنها عمل بهبود کیفیت پوست و رفع مشکلات پوستی را انجام می‌دهند.اما اگر به طور دقیق‌تر بخواهیم بررسی بکنیم تفاوت‌های جزئی ای در نحوه عملکرد این  دستگاه‌ها با یکدیگر  وجود دارد که در صورت نیاز کسب اطلاع دقیق می‌توانید با کارشناسان فروش حرفه‌ای مجموعه ما در ارتباط بوده و اطلاعات مورد نظرتان را بدست آورده و بهترین مدل دستگاه کیوسوئیچ برای هدف مدنظر خودتان را انتخاب نمایید.

کاربردها و مزایای دستگاه لیزر Q switch

دستگاه لیزر کیو سوئیچ همانگونه که قبل‌تر نیز به آن اشاره شد،یکی از بهترین و کامل‌ترین دستگاه‌های موجود در بازار حال حاضر صنعت پزشکی است که به کمک آن به طور همزمان بسیاری از نیازهای و مشکلات پوستی زیباجویان  برطرف می‌گردد. تعدادی از مزایا و کاربردهای مهم دستگاه لیزر کیوسوئیچ که این دستگاه را به یکی از پرطرفدارترین دستگاه‌ها چه برای مراجعین و چه برای کلینیک داران مبدل ساخته می‌تواند موارد زیر را شامل شود:

 • دستگاه لیزر کیوسوئیچ یکی از تاثیرگذارترین دستگاه‌ها برای از بین بردن لک‌های کمرنگ و پررنگ‌تر صورت می‌باشد.
 • لیزر کیوسوئیچ روی پاک کردن رنگ‌های تیره‌ تر و سطحی‌ تر مانند تاتو‌هایی که به تازگی بر روی پوست انجام شده‌اند می‌تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.
 • از لیزر کیوسوئیچ می‌توان برای از بین بردن خال‌های مادرزادی و یا خال‌های سطحی که به مرور زمان بر اثر عوامل مختلف بر روی پوست به وجود آمدند استفاده نمود.
 • یکی از ویژه‌ترین کاربردهای دستگاه لیزر کیوسوئیچ این بوده که در صورتی که شما از تاتوهای قدیمی و یا تاتو‌های جدیدی که به تازگی بر روی بدن خود زده‌اید پشیمان و یا خسته شده‌اید می‌توانید به راحتی به کمک این دستگاه و به طور کامل تمامی اثرات ناشی از آن را از بین ببرید.
 • از دیگر کاربردهای بسیار قابل توجه دستگاه لیزر کیوسوئیچ از بین بردن کامل رگ های واریسی است.
 • لک‌هایی که بر اثر عوامل متعددی چون وراثت افزایش سن و یا قرارگیری در برابر نور آفتاب به وجود آمده‌اند نیز به راحتی توسط دستگاه لیزر کیوسوئیچ قابل درمان است.
 • پلاسما،ملاسما و ماه گرفتگی‌های روی قسمت‌های مختلف بدن از طریق دستگاه لیزر کیوسوئیچ به راحتی قابل درمان می‌باشند.
 • دستگاه لیزر کیو سوئیچ برای از بین بردن قارچ‌های پوستی کک ومک و ضایعاتی از این دسته نیز کاربردهای گسترده‌ای دارند.
 • از دستگاه لیزر کیو سوئیچ می‌توان برای از بین بردن کبودی‌ها لک‌های قهوه‌ای صورت و همچنین لک های ناشی از جای جوش نیز استفاده نمود.
 • از این دستگاه می‌توان برای حذف تاتوهای نواحی حساس پوست مانند ابرو و خط چشم‌هایی که تاتو شدند نیز استفاده کرد.
 • درمان لک های ناشی از بارداری، منافذ باز پوست،چروک‌های سطحی پوست و همچنین بهبود ضایعات عروقی و لایه برداری از  کاربردهای دیگر دستگاه لیزر کیوسوئیچ می‌باشد.
 • در آخر اگر بخواهیم از مزایای دستگاه لیزر کیوسوئیچ نام ببریم می‌توانیم به غیر تهاجمی بودن این روش،عدم نیاز به بیهوشی،عدم نیاز به دوره نقاهت و دفع طبیعی رنگدانه‌ها توسط بدن فرد اشاره نماییم.
 • دستگاه لیزر کیوسوئیچ برای افرادی آفتاب گرفتند و یا پوست تیره‌تری دارند و در واقع رنگدانه های پوستشان قوی‌ تر است و که سعی دارند پوستی یکدست و صاف داشته باشند،می تواند بهترین انتخاب ممکن باشد.
 • لیزر کیو سوئیچ روشی بی عارضه و بدون نیاز به بیهوشی است به طوری که هر جلسه درمان با این لیزر زمان کوتاهی را از شما گرفته و پس از آن نیز می‌توانید به صورت عادی به کارهای روزمره خود ادامه دهید.
 • هزینه درمان برای این دستگاه نسبت به روش‌های تهاجمی‌ تری مانند عمل‌های جراحی و یا کرم‌های پوستی گران قیمت بسیار مناسب تر بوده و شما می‌توانید بلافاصله پس از اتمام جلسات پیشنهادی توسط پزشک متخصصتان نتایج حاصل از آن را به طور کامل مشاهده نمایید نتایج حاصل از این درمان را به طور کامل مشاهده نمایید.
 • جوابگیری از استفاده از دستگاه لیزر کیوسوئیچ بسیار سریع اتفاق می‌افتد و شما پس از یک یا دو جلسه درمان با این دستگاه می‌توانید شاهد بهبود کیفیت پوست خود باشید.

نحوه ی راه اندازی دستگاه لیزر کیوسوئیچ

راه‌اندازی دستگاه لیزر کیوسوئیچ یکی از ساده‌ترین کارهای ممکن می‌باشد که با دریافت آموزش‌های اولیه شما می‌توانید بدون هیچگونه آسیب به پوست بیمارتان از این دستگاه استفاده نمایید.شهولت استفاده از دستگاه لیزر کیوسوئیچ به گونه‌ای است که اپراتورهای مرکز زیبایی شما نیز می‌توانند به راحتی از این درمان برای زیباجوهای شما استفاده نمایند و نیازی به حضور دائمی پزشک برای استفاده از این دستگاه نیست.

دو هند پیس مختلف موجود در دستگاه لیزر کیوسوئیچ با طول موج‌های متفاوتی که ساطع می‌نمایند؛ می‌توانند بسیاری از مشکلات پوستی شما را برطرف نمایند. طریقه استفاده از این دستگاه به گونه‌ای است که بسته به مشکل بیمار شما و علتی که برای استفاده از این دستگاه لیزر به شما مراجعه نموده می توان از هر یک از هندپیس‌های ۵۳۲ و ۱۰۶۴ نانومتری استفاده نمود.استفاده از هر یک از این هندپیس‌ها بسته به مواردی نظیر مسئله پوستی مراجع و همچنین تیرگی و یا روشنی رنگدانه‌های موجود روی سطح پوست،متفاوت می‌باشد.استفاده از دستگاه لیزر کیوسوئیچ همان گونه که گفته شد بسیار ساده بوده و شما می‌توانید پس از روشن‌ کردن این دستگاه و انتخاب هندپیس مورد نظر و قرار دادن آن بر روی ناحیه تحت درمان به راحتی مسئله ی  پوستی  مدنظر را با ساطع کردن طول موج معین روی پوست زیباجو رفع نمایید. از مزایای خرید دستگاه لیزر کیو سوئیچ از مجموعه همدم طب این بوده که به طور کامل طریقه استفاده از این دستگاه به شما آموزش داده می‌شود و پس از آن نیز در صورت بروز هرگونه مشکل خدمات پس از فروش ویژه‌ای توسط کارشناسان فروش این مجموعه به شما ارائه خواهد شد. پس در صورت خرید از این مجموعه نیاز به هیچ گونه نگرانی نیست چرا که کارشناسان فروش و تیم فنی مجموعه همدم همه روزه آماده ارائه خدمات و آموزش در محل کلینیک مد نظر شما هستند.