خرید و فروش دستگاه تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم به دلیل جوابدهی بالایی که در ایران و جهان دارد جز پرفروش‌ترین و جدیدترین دستگاه‌های لیزر دایود می‌باشد. تیتانیوم به واسطه برخوداری از سه طول موج به دستگاه لیزر قدرتمند برای حذف موهای زائد تبدیل شده است. از دلایل محبوبیت بالای لیزر تیتانیوم می‌توان به میزان ایمنی بالا و اثرگذری بسیار عالی تیتانیوم اشاره کرد. چرا که قادر است تمامی موهای زائد را با هر نوع تیپ پوستی، رنگ مو و ضخامتی به راحتی از بین ببرد. همچنین اپراتور دایود تیتانیوم می‌تواند با توجه به رنگ پوست و موی مراجعین دستگاه لیزر را سفارشی سازی و تنظیم کند.

محصولات دستگاه تیتانیوم

خرید دستگاه تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم چیست؟

دستگاه لیزر تیتانیوم قادر است چهار طول موج الکساندرایت (755)، دایود (808)، اندیاگ (1064) و 940 نانومتر را به صورت ترکیبی و تکی تولید و منتشر کند. هر کدام از این طول موج‌ها مناسب تیپ‌های پوستی مختلفی می‌باشد که کارایی آن را افزایش داده و قادر است تمامی موهای زائد را از بین ببرد. با طول موج الکساندرایت، تیتانیوم لیزر قادر است موهای نازک و کرکی را به خوبی از بین ببرد. در مقابل طول موج اندیاگ مناسب موهای ضخیم و تیره است و طول موج 940 نانومتری که به نسبت دیگر طول موج‌ها قوی‌تر بوده و به عمق پوست و لایه‌های زیرین نفوذ می‌کند و طول موج دایود نیز برای موهای معمولی کاربرد دارد .

به واسطه تکنولوژی‌های به کار رفته در این دستگاه اشعه به گونه‌‎ای به سطح پوست برخورد می‌کند که توسط رنگدانه‌ها و ملانین‌های موجود در پوست جذب شده و باعث گرم شدن فولیکول‌های مو می‌شود. افزایش دمای فولیکول‌های مو در روند رشد موهای زائد اختلال ایجاد کرده و در نهایت باعث تخریب آنها می‌شوند. در صورت انجام جلسات لیزر به صورت پیوسته، موهای زائد از بین رفته و به طور کامل رشد آنها قطع می‌شود.

برند تیتانیوم در انواع مختلفی در بازار عرضه می‌شود. اینکه کدام مدل از دستگاه تیتانیوم را خریداری نمائید در میزان جوابدهی و نتیجه‌دهی تاثیر مستقیمی خواهد داشت. هر کدام از مدل‌ها دارای مشخصات و ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند که در میزان قیمت آنها تاثیرگذار نیز می‌باشد. 

دستگاه لیزر تیتانیوم آلما 

مدل اصلی دستگاه تیتانیوم محصول کمپانی آلما اسرائیل می‌باشد. این کمپانی سالهاست که در زمینه تولید و ساخت دستگاه‎‌ها و تجهیزات پزشکی و زیبایی فعالیت می‌کند. دستگاه تیتانیوم آلما نیز دارای گواهینامه‌های FDA آمریکا و CE اروپا می‌باشد. دایود تیتانیوم قادر است از سه طول موج به صورت همزمان برای حذف موهای زائد استفاده کند. این امر باعث افزایش سرعت حذف موهای زائد و همچنین افزایش کیفیت دستگاه می‌شود. علاوه بر آن باعث تمایز دستگاه تیتانیوم آلما با دستگاه‌های لیزر شده است.

تیتانیوم آلما از 4 طول موج ترکیبی و تکی الکساندرایت (755)، دایود (808) و اندیاگ (1064) نانومتر و به واسطه دو هندپیس TRIO قادر است برای حذف موهای زائد، بهترین عملکرد و نتیجه را به واسطه تکنولوژی دایود به ارمقان بیاورد. همچنین تیتانیوم لیزر دارای سیستم کولینگ TEC سیصد وات ساخت ایتالیا می‌باشد. به واسطه فناوری و قدرت فوق العاده به کار رفته در دستگاه تیتانیوم آلما، امنیت بالا و کاهش 80 درصدی لیزر موهای زائد را برای مراجعین خود تضمین می‌کند.

دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم

دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم دارای تاییدیه‌های FDA آمریکا و CE اروپا می‌باشد. سوپرانو تیتانیوم طول موج‌های الکساندرایت (755)، دایود (808) و اندیاگ (1064) نانومتر را داراست که همین امر باعث شده تا برای تمامی تیپ‌های پوستی مناسب باشد. سیستم خنک کننده لیزر سوپرانو تیتانیوم، TEC می‌باشد که این سیستم قدرتمند درد را تا حد زیادی کاهش داده و زیباجو احساس ناخوشایندی را در طول درمان تجربه نخواهد کرد. 

لیزر سوپرانو تیتانیوم به اسپات سایزی با اندازه 4 سانتی متر مربع مجهز می‌باشد. به واسطه این قابلیت و کولینگ دوگانه و قدرتمند خود سرعت درمان بدون کوچک‌ترین دردی و بدون عوارض جانبی نیز افزایش پیدا کرده است. از ویژگی‌های دیگر این دستگاه به توان بالای 1600 وات آن می‌توان اشاره کرد که سرعت درمان و حذف موهای زائد را دو چندان کرده است. همچنین با قابلیت اتصال همزمان دوهندپیس باعث شده که بتوان از دستگاه به طور همزمان استفاده کرد.

دستگاه تیتانیوم مدل KM شرکت Weifeng km electronics چین 

دستگاه تیتانیوم مدل KM محصول شرکت Weifeng KM Electronics کشور چین می‌باشد و دارای تاییدیه‎‌های FDA و CE نیز است. تیتانیوم KM با استفاده همزمان از 4 طول موج به عمق لایه‌های پوست نفوذ کرده و فولیکول‌های مو را از بین ‌بین می‌برد. همچنین دارای پالس‌های لیزری نانو ثانیه و پیکو ثانیه نیز می‌باشد که سرعت درمان و حذف موهای زائد را افزایش می‌دهد.

تیتانیوم کی ام با استفاده از تکنولوژی 3 بعدی Quattro و پوشش دهی وسیعی خود ، هر سه طول موج الکساندرایت، دایود و اندیاگ را به طور همزمان ترکیب کرده و در یک اپلیکاتور به اعماق بافت‌ها تابانده و ساختار فولیکول‌های مو را مورد هدف قرار می‌دهد و قادر است موهای زائد را با سرعت بیشتری درمان و از بین ببرد. دستگاه km به واسطه سه طول موج می‌تواند حی موهای نازک و کرکی را نیز در انواع تیپ‌های پوستی به راحتی و با بیشترین ایمنی از بین ببرد.

دستگاه لیزر تیتانیوم km دارای چهار نوع هندپیس با سری‌های مختلف می‌باشد. این دستگاه به هندپیس‌های مانیتور دار و معمولی نیز مجهز می‌باشد. به واسطه مانیتور روی هندپیس، اپراتور امکان تنظیم پارامتر‌های مورد نیاز خود را دارد. همچنین به دلیل مجهز بودن به هندپیس بزرگ، تمامی نواحی بدن در مدت زمان کوتاهی لیزر می‌شود. 

دستگاه تیتانیوم DF کمپانی Weifeng dragonfly چین

دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم مدل DF ساخت شرکت چینی دراگون فلای، مدل دیگری از طرح دستگاه سوپرانو تیتانیوم آلما می‌باشد. در کنار کیفیت خوبی که دستگاه دی اف ارائه می‌دهد، از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه و کارامد می‌باشد. این دستگاه دارای سه طول موج الکساندرایت (755)، دایود (808) و اندیاگ (1064) می‌باشد. در کنار طول موج تکی که DF ارائه می‌دهد، طول موج دیگری که از ترکیب سه طول موج الکس، دایود و اندیاگ به وجود می‌آید را در یک اپلیکاتور ب طور همزمان به پوست تابانده می‌شود. این طول موج چهارم باعث شده تا با تمامی تیپ‌های پوستی سازگار باشد و نتیجه مطلوبی را ارائه دهد.

لیزر DF دارای سیستم خنک کننده پیشرفته‌ TEC و ICE می‌باشد. به واسطه این سیستم کولینگ فوق قوی، دستگاه قادر است 24 ساعت بدون خرابی و افت کیفیت کار کند و در طول استفاده در کیفیت شات‌ها تاثیری نمی‌گذارد. این دستگاه دارای هندپیس‌هایی با طراحی زیبا و سبکبه همراه مانیتوری هوشمند است که اپراتور این امکان را دارد پارامترهای مورد نیاز برای هر مراجعه کننده را سفارشیسازی کرده و تنظیم کند.

تاریخچه دستگاه لیزر تیتانیوم

اولین دستگاه لیزر دایود تیتانیوم در سال 1980 توسط کمپانی آلما در کشور آمریکا ساخته و تولید شد. کمپانی Alma علاوه بر ساخت دستگاه‌های لیزر، در تولید و ساخت تجهیزات لاغری، زیبایی و جوانسازی نیز فعالیت می‌کند. مدیر عامل و صاحب شرکت آلما با بیش از 20 سال سابقه و ثبت اختراع بیش از ده فناوری در زمینه لیزرهای پزشکی توانسته است که 15 درصد از سهم بازار را در زمینه لیزر موهای زائد به نام خود ثبت کند.

دستگاه لیزر تیتانیوم ساخت کجاست؟

دستگاه لیزر تیتانیوم اصل ساخت کشور آمریکا است. اما به دلیل قیمت بالا و هزینه‌های زیاد ارسال آن به ایران و مشکلات دیگر، این دستگاه با کیفیت‌های مختلف در کشور چین تولید و ساخته شده و در نهایت وارد ایران می‌شود.

قطعات دستگاه تیتانیوم

هر دستگاه لیزر دارای قطعات مهم و کلیدی هستند که در کیفیت و نحوه عملکرد دستگاه تاثیر بسزایی می‌گذارد. در ادامه قطعات بسیار مهم و کلیدی دستگاه لیزر تیتانیوم را به طور کامل شرح داده و بررسی می‌کنیم: 

لیزر سورس 

لیزر سورس از مهم‌ترین و به قولی قلب تپنده‌ی یک دستگاه لیزر می‌باشد که وظیفه ی تولید و انتشار پرتوی لیزر را دارد. لیزر بار با رشته رشته کردن پرتوهای لیزر، اشعه لیزر رسانا را به اشعه لیزر نیمه رسانا تبدیل می‌کند. این امر یاعث می‌شود که به مراجعه کننده و دستگاه نیز آسیب کمتری وارد شود. قدرت و کیفیت قطعه‌ی لیزر سورس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چرا که علاوه بر نتایج عالی و جوابدهی خوبی که به همراه دارد، تا چندین سال به تعویض مجدد لیزر بار بی‌نیاز خواهید شد. لیزر بارهای به کار رفته در دستگاه‌ تیتانیوم از سری لیزر بارهای DVS می‌باشد.

لیزر سورس دستگاه تیتانیوم

سیستم خنک کننده

خنک کنندگی و کولینگ دستگاه تیتانیوم فناوری آیس پلاس ICE PLUS می‌باشد. این سیستم خنک کننده دارای بخش‌های مختلفی است که شامل سیستم انتقال سرما به هندپیس‌ها، مخزن آب، پمپ آب و فن‌های داخلی و خارجی است. سیستم خنک کننده دستگاه تیتانیوم اصل به طور کامل در بدنه دستگاه قرار دارد و هیچگونه سیستم خنک کننده یا چیلر اضافی به همراه دستگاه نمی‌باشد. همچنین پمپ آب این لیزر دایود 4 طول موج محصول کشور ایتالیا بوده و انحصارا برای دستگاه تیتانیوم ساخته شده است که قادر بوده به صورت 24 ساعته بدون افت کیفیت کار کند.

فن‌های دستگاه لیزر تیتانیوم به قدری تولید و بهینه شده است که با قدرت بالایی که داراست قابلیت چرخش 24 ساعته را بدون افت کیفیت دارد. از مزایای خوب دستگاه تیتانیوم می‌توان به فن‌ها در حین چرخش کمترین صدا را تولید می‌کنند که باعث شده در طولانی مدت صدای فن خنک کننده گوش خراش و آزار دهنده نباشد و همچنین شما را از خرابی‌های مکرر در امان نگه دارد.

سیستم خنک کننده

مزایا و ویژگی‌های دستگاه لیزر تیتانیوم 

 • با برخورداری از 4 طول موج مختلف تمامی تیپ‌‌های پوستی را پوشش می‌دهد.
 • دارای توان داخلی 3000 وات 
 • دارای سیستم کولینگ قوی و کم صدا که پوست را خنک می‌کند.
 • مجهز به اسپات سایزهای بزرگ که روند لیزر و درمان را با سرعت بیشتری انجام می‌دهد.
 • حذف کامل و تضمینی موهای زائد
 • ایمنی بالای دستگاه در طول درمان
 • مجهز به صفحه نمایش 15 اینچی لمسی
 • دارای اسپات سایزهای 40*15 میلی متری
 • مجهز به استابلایزر داخلی جهت جلوگیری از نوسانات برق 

عوارض لیزر تیتانیوم

لیزرهای قدرتمند تیتانیوم به واسطه تکنولوژی‌های به کار رفته در آن، عوارض جانبی لیزر را برای مراجعین به کمترین حد ممکن رسانده است. اما به طور کلی قرمزی و التهاب در تمامی دستگاه‌های لیزر طبیعی و موقتی بوده و بعد از مدت کوتاهی بهبود پیدا می‌کند. اما به طور کلی ممکن است مراجعه کننده دچار عوارض رایجی بعد از لیزر موهای زائد شود که به شرح زیر می‌باشد:

 • تحریک و قرمزی پوست
 • تورم و حساسیت 
 • تغییر رنگدانه‌های پوست موقتی و گذرا
 • خارش
 • سوختگی پوست

مزایای حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم

 • حذف موهای زائد با تیتانیوم کاملا راحت و بدون درد
 • درمان انواع تیپ پوستی با هر رنگ مو و ضخامتی
 • قابل استفاده برای تمامی نواحی بدن
 • حذف موهای زائد در سریع‌ترین زمان با ایمنی بالا
 • قابلیت لیزر موهای زائد در پوست‌های برنزه
 • حذف دائمی موهای زائد در تعداد جلسات کوتاه

جوابدهی دستگاه لیزر تیتانیوم به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل زیادی در میزان جوابدهی دستگاه لیزر تیتانیوم تاثیرگذار است که مهم‌ترین آنها به شرح زیر می‌باشد:

 نوع پوست و مو

پرتوی لیزر دستگه تیتانیوم با هدف قرار دادن فولیکول‌های مو باعث تخریب و مختل کردن روند رشد مو می‌شود. اشعه لیزر توسط ملانین موجود در مو جذب می‌شود و در نتیجه موهایی که ملانین بیشتری دارند، اشعه لیزر بیشتری را جذب می‌کنند. موهای رنگ روشن مثل بلوند، خاکستری و قرمز حاوی ملانین کمتری بوده و ممکن است برای رسیدن به نتیجه مطلوب به تعداد جلسات درمان بیشتری نیاز باشد. با این حال لیزر موهای زائد در پوست‌های روشن و موهای تیره نتایج بهتری را به همراه دارد. اما به طور کلی با می‌توان گفت با پیشرفت تکنولوژی و فناوری موجود امکان درمان و حذف موهای زائد در تیپ‌های پوستی وسیع‌تری با هر نوع ضخامت مویی را فراهم کرده است.

ضخامت مو

میزان ضخامت موهای زائد در اثربخشی و تاثیرگذاری دستگاه لیزر تیتانیوم اهمیت بسیار زیادی دارد. موهای زائد هرچه تیره‌تر و ضخامت بیشتری باشد، میزان نور لیزری که جذب می‌کند به نسبت موهای نازک بیشتر خواهد بود و درمان را موثرتر می‌کند. البته این به این معنا نیست که در موهای نازک لیزر نتیجه‌ای به همراه نداشته باشد، بلکه تنها به تعداد جلسات بیشتری برای نتیجه مطلوب نیاز است.

ناحیه تحت درمان

از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار در میزان جوابدهی لیزر موهای زائد ناحیه تحت درمان می‌باشد. نواحی مانند صورت و دست‌ها با تعداد جلسات کمتری نیز می‌توان به نتیجه مطلوب رسید. در حالی که نواحی بزرگتر مانند پاها و پشت و همچنین ناحیه تناسلی به تعداد جلسات بیشتری نیاز است.

عوامل هورمونی

عوامل هورمونی مختلفی مانند کم کاری تیروئید، سندروم کوشینگ، سندرم تخمدان پلی کیستیک و عدم تعادل هورمون‌ها می‌توانند تاثیر قابل توجهی بر روی اثر بخشی لیزر موهای زائد بگذارند و حتی ممکن است به رشد مجدد مو نیز منجر شود.

پیوستگی جلسات لیزر

برای دستیابی به نتایج مطلوب با روش لیزر،به جلسات متعدد و مهم‌تر از همه منظم بودن شرکت در جلسات نیاز می‌باشد. نظم در شرکت در جلسات درمانی لیزر برای سرعت از بین رفتن موهای زائد و رسیدن به یک نتیجه مطلوب تاثیر بسزایی دارد.

نحوه عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم

نحوه عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم

نحوه کار و عملکرد دستگاه لیزر تماسی تیتانیوم به این گونه است که ابتدا ناحیه تحت درمان را به ژل سونوگرافی آغشته کرده و سپس اپراتور هندپیس را به آرامی روی پوست حرکت می‌دهد. ناحیه تحت درمان توسط اشعه و پالس‌های لیزر گرم شده و در نهایت باعث تخریب فولیکول‌ها مو می‌شود. همچنین به واسطه فناوری in motion و سیستم کولینگ قوی ICE، مراجعه کننده هیچگونه احساس ناخوشایندی را در طول درمان تجربه نخواهد کرد و علاوه بر آن به دلیل اینکه هندپیس دستگاه به طور مدوام بر روی پوست در حال حرکت است نواحی بیشتری را به راحتی درمان می‌کند. 

همچنین لیزر تیتانیوم در هر شات محدوده‌ی وسیعی از بدن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. همین امر در کاهش طول مدت لیزر هر مراجعه کننده تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد. علاوه بر آن با برخورداری از سیستم خنک کننده و کولینگ فوق پیشرفته خود از گرم شدن بیش از حد پوست و ایجاد سوزش و درد مراجعین جلوگیری کرده و عملا درمانی بدون درد را ارائه می‌دهد. از قابلیت‌های دیگری که دستگاه تیتانیوم را به نسبت دیگر دستگاه‌های لیزر متمایز می‌کند، قابلیت اتصال دوگانه در این دستگاه است که امکانی را فراهم آورده تا بتوان به طور همزمان از دو اپلیکاتور استفاده کرد.

دستگاه لیزر تیتانیوم تماسی است یا غیر تماسی؟

دستگاه‌های لیزر تماسی عموما سر هندپیس با پوست بدن در تماس بوده و به صورت رولی بر روی پوست حرکت می‌کند. همچنین برای راحتی حرکت هندپیس بر روی پوست می‌بایست از ژل سونوگرافی استفاده شود. در حالی که دستگاه‌های غیر تماسی در حین لیزر با پوست تماسی نداشته و شات‌ها با فاصله و به طور غیر مستقیم به پوست برخورد می‌کند. از تفاوت‌های دستگاه‌های لیزر تماسی و غیر تماسی می‌توان به این اشاره کرد که هندپیس دستگاه‌های تماسی دارای سری خنک کننده می‌باشد، اما دستگاه‌های غیر تماسی از بالای سر هندپیس باد خنک و مداوم به پوست زده می‌شود.

دستگاه لیزر تیتانیوم جزو دستگاه‌های تماسی می‌باشد که از ژل اولتراسوند برای حرکت سر هندپیس بر روی پوست استفاده می‌شود. ژل اولتراسوند باعث شده تا اشعه‌های لیزر به درستی پرتاب شده و از آسیب به پوست جلوگیری کند. همچنین این ژل باعث خنک سازی پوست و کاهش درد و سوزش کاربر نیز می‌شود.

چگونه دستگاه لیزر تیتانیوم اصل و تقلبی را تشخیص دهیم؟

تفاوت دستگاه تیتانیوم اصل و تقلبی

 • شرکت سازنده: دستگاه لیزر تیتانیوم ساخت شرکت آمریکایی Alma Lasers می‌باشد. از شرکت دستگاه لیزری که میخواهید تهیه نمائید اطمینان حاصل کنید که محصول شرکت آلما باشد.
 • گواهینامه: دستگاه‌های تیتانیوم اصل دارای تاییدیه‌های بین المللی FDA آمریکا و CE اروپا هستند. حتما از شرکتی که قصد دارید دستگاه را تهیه نمائید درخواست کنید که گواهینامه دستگاه را نمایش دهد.
 • لوگو: دستگاه‌های تیتانیوم اصل لوگوی Alma Laser و گواهینامه‌های بین المللی، بر روی دستگاه به درستی و با جلوه زیبایی حک شده است. در دستگاه‌های تقلبی به خوبی حک نشده و ممکن است ظاهری زبر و نامناسب داشته باشد.
 • طول موج: دستگاه‌های تیتانیوم دارای 3 الی 4 طول موج هستند. حتما از فروشنده بخواهید که طول موج‌های دستگاه را به شما نمایش دهد.
 • سیستم خنک کننده: به طور کلی دستگاه‌های تیتانیوم اصل دارای سیستم کولینگ قدرتمندی بوده که از سوختگی و سوزش مراجعه کننده تا حد زیادی جلوگیری می‌کاهد و در طول درمان مراجعین هیچگونه احساس درد و ناخوشایندی را تجربه نخواهند کرد.
 • صفحه نمایش و منو: دستگاه‌های لیزر اصل تیتانیوم دارای صفحه نمیش لمسی باکیفیت و کاربرپسند هستند که به زبان النگلیسی نمایش داده می‌شود.
 • تست دستگاه: حتما قبل از خرید دستگاه را تست کرده و هندپیس‌های آن را بر روی ناحیه کوچکی از پوست خود قرار دهید و به کارکرد، میزان خنک کنندگی و میزان درد آن توجه کنید.
 • خرید از مراجع معتبر: اگر قصد خرید دستگاه لیزر را دارید، حتما از مراجع و شرکت‌های معتبر و دارای مجوز خریداری نمائید. کاداطب از مراجع معتبری می‌باشد که به صورت تخصصی در زمینه خرید و فروش دستگاه‌های لیزر، بیش از یک دهه فعالیت دارد. شما می‌توانید دستگاه لیزر تیتانیوم را به صورت نقد و اقساط و به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش با خیالی آسوده تهیه نمائید.
 • نحوه عملکرد: نحوه عملکرد و کارایی دستگاه لیزر می‌تواند نشان از اصل بودن و با کیفیت بودن دستگاه لیزر باشد. دستگاه‌های لیزر اصل معمولا عملکرد بهتری داشته و از ایمنی بیشتری نیز برخوردار هستند. 
 •  جوابدهی: دستگاه‌های تیتانیوم اصل میزان اثربخشی بالایی دارد. چرا که دستگاه لیزر اصل با استفاده از مواد و فناوری‌های با کیفیت تولید می‌شوند و به دقت و کیفیت بالاتر در جوابدهی کمک می‌‎کند.

تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم و الکساندرایت

دستگاه لیزر تیتانیوم و دستگاه لیزر الکساندرایت دارای تاییدیه‌های بین المللی سازمان غذا و داروی آمریکا FDA و CE اروپا می‌باشد. لیزر الکساندرایت دارای طول موج 755 نانومتر می‌باشد که برای درمان پوست‌های روشن با موهای تیره نیز مناسب می‌باشد. در حالی که لیزر تیتانیوم با سه طول موج الکساندرایت (755)، دایود (808) و اندیاگ (1064) و همچنین طول موج چهارمی که به صورت ترکیبی و همزمان در یک اپلیکاتور به پوست می‌تابد. این طول موج باعث شده که دستگاه بتواند تمامی طیف‌های پوستی را با هر ضخامت مویی پوشش دهد.

البته نکته حائز اهمیت این است که الکساندرایت نام طول موجی است که در دستگاه‌های لیزر به کار می‌رود و نام یک دستگاه لیزر نمی‌باشد. بنابراین بهتر است که دستگاه تیتانیوم را با دستگاه الکساندرایت مدل کندلا مقایسه کنیم.

ویژگیدستگاه تیتانیومدستگاه الکساندرایت کندلا
طول موج 755, 808, 1064755
قدرت140 ژول95 ژول
سیستم کولینگTCEگاز نیتروژن
طیف پوستیتمامی پوست‌هاپوست‌های روشن
تعداد جلساتبیشترکمتر
جوابدهیمتوسطسریع
ژلبا ژلبدون ژل
قیمتحداکثر 800,000,000حداکثر 6,000,000,000
نمایش12 اینچ15 اینچ

 

مقایسه انواع دستگاه لیزر دایود تیتانیوم

برندکشور سازندهپهنای پالستواناسپات
تیتانیوم آلماچین1-400 میلی ثانیه1600 وات4cm2
سوپرانو آیسچین5-300 میلی ثانیه1600 وات4cm2
KMچین1-300 میلی ثانیه1600 وات4cm2 و 2.5cm2
DMچین1-300 میلی ثانیه1600 وات4cm2

تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم KM و DF

به طور کلی می‌توان گفت که دو دستگاه لیزر DF و KM تقریبا از نظر عملکرد مشابه و یکسان می‌باشند. اما با این حال میان این دو دستگاه لیزر تیتانیوم تفاوت‌هایی از نظر کیفیت دارند. لیزرهای DF به نسبت دستگاه‌های KM از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و از قطعات مرغوب‌تری در ساخت دستگاه به کار رفته است. 

شرکت سازنده‌ی دستگاه تیتانیوم DF در زمینه تولید تجهیزات زیبایی، از تجربه و سابقه‌ی کمی برخوردار می‌باشد. لیزرهای DF یک الی دو سال است که وارد بازار ایران شده است. در حالی که شرکت سازنده KM از اصالت و سابقه بیشتری برخوردار بوده است و به نسبت DF کاربرپسندتر می‌باشد. در هر دو دستگاه DF و KM از صفحه نمایش 15 اینچی با کیفیت HD استفاده شده است. 

تفاوت دستگاه تیتانیوم تک هندپیس و دو هندپیس

لیزرهای تیتانیوم دو هندپیس با اسپات سایزهای 4 سانتی متری دسترسی به موهای زائد را در قسمت‌های مختلف بدن آسان‌تر می‌کند. همچنین با هر شات قادر است محدوده‌ی بزرگتری را پوشش داده و تحت تاثیر قرار می‌دهد که در سرعت زمان لیزر تاثیر بسزایی می‌گذارد. لیزرهای تیتانیوم تک هندپیس به واسطه فناوری منحصر‌به‌فرد 3 طول موج، تمامی طول موج‌ها را در یک هندپیس ترکیب کرده و به صورت همزمان در عمق‌های مختلف ریشه مو، فولیکول‌های مو را مورد هدف قرار می‌دهد.

قیمت و خرید دستگاه دایود تیتانیوم از کاداطب

قیمت دستگاه لیزر دایود تیتانیوم به عوامل مختلفی از جمله نو یا آکبند بودن، کشور سازنده، میزان کارکرد، توان مصرفی و .. بستگی دارد. به دلیل نوسانات دلار و تحریم‌های اقتصادی که شاهد هستیم نمی‌توان قیمت دقیق و بروز لیزر دایود تیتانیوم را بیان کرد. اما به طور تقریبی اگر بخواهیم قیمت دستگاه تیتانیوم را بیان کنیم، تقریبا بین 200 تا 800 میلیون تومان می‌باشد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت دقیق و بروز دستگاه لیزر دایود تیتانیوم با شرکت کاداطب تماس بگیرید.

کادا طب مرجعی معتبر برای خرید و فروش دستگاه‌های لیزر دایود در ایران می‌باشد که با وجود کارشناسان و مشاوران متخصص می‌تواند خریدی سودمند و با اطمینان خاطر را برای مشتریان خود به ارمقان آورد. کادا طب هدف خود را بر پایه‌ی دسترسی آسان و خرید به‌صرفه و راحت ایرانیان قرار داده است. همچنین با ارائه خدمات عالی و گارانتی معتبر به منظور افزایش و ارتقای کیفیت محصولات در سطح خدمات رسانی به مردم در تلاش برای رضایت و اعتماد شما عزیزان می‌باشد.

کادا طب علاوه بر فروش دستگاه‌های لیزر، زیبایی و لاغری، تعمیرات و عیب‌یابی دستگاه‌های شما را نیز انجام می‌دهد. مفتخریم در صورت بروز مشکلات جانبی دستگاه شما را تعمیر کنیم. شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس حاصل فرمایید. کارشناسان در سریع‌ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد.

سوالات متداول

دستگاه لیزر تیتانیوم به دلیل سه طول موج بودن آن به عمق بیشتری از پوست نفوذ کرده و ممکن است مراجعه کننده کمی احساس درد و سوزش را تجربه کند. اما به طور کلی قابل تحمل بوده و به آستانه درد هر شخص نیز بستگی دارد.

دستگاه تیتانیوم به دلیل برخورداری از سه طول موج و میزان نفوذ بالا، برای حذف موهای زائد در تمامی تیپ‌های پوستی موثر است و تمامی موهای زائد هم نازک و هم ضخیم را به خوبی از بین می‌برد.

عموم مردم تصور می‌کنند که دایود و تیتانیوم دو دستگاه متفاوت هستند در صورتی که این یک تصور اشتباه می‌باشد. دستگاه تیتانیوم یک دستگاه لیزر با تکنولوژی دایود بوده  و برند تیتانیوم زیر مجموعه دستگاه‌های دایود محسوب می‌شود.

بله. به واسطه تکنولوژی shr به کار رفته در دستگاه تیتانیوم امکان حذف موهای زائد در پوست‌های برنزه نیز وجود دارد. همچنین با قابلیت اس اچ آر، نور خورشید تاثیر مخرب کمتری بر روی پوست مراجعین میگذارد.

از مهم‌ترین دلایل مهم و تاثیرگذار در جوابدهی بهتر لیزر با دستگاه تیتانیوم، پیوستگی جلسات لیزر است. حتما جلسات لیزر را به طور منظم و با فاصله زمانی مشخص انجام دهید.

بعد از لیزر با دستگاه تیتانیوم تا 24 ساعت از دوش آب گرم و حمام خودداری کنید و برای کاهش و جلوگیری از التهابات و سوزش از کمپرس یخ استفاده کنید. همچنین تا چند روز از قرار گرفتن در معرض خورشید جلوگیری کنید.

دستگاه لیزر تیتنیوم به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد افراد زیادی را مجذوب خود کرده است. در ساخت تیتانیوم از تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته‌ای به کار رفته است که به قدرت این دستگاه افزوده است. همچنین با ویژگی سه طول موج بودن آن برای انواع تیپ پوستی مناسب می‌باشد.