خرید دستگاه دایود

خرید دستگاه لیزر دایود دست دوم

برای خرید دستگاه لیزر دایود و آشنایی با آن با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید. یکی از عمل های زیبایی که نیاز به جراحی ندارد استفاده از دستگاه لیزر می باشد. دستگاه لیزر الکس دایود جزو جدید ترین تکنولوژی ها برای از بین بردن موهای زائد می باشد. اگر به دنبال یک دستگاه لیزر خوب که هیچ عارضه ای مانند سوختگی و درد نداشته باشد پیشنهاد کاداطب به شما عزیزان دستگاه لیزر دایود می باشد. این دستگاه برای تمامی سنین قابل استفاده می باشد و بدون در نظر گرفتن جنس مو و تیپ پوستی می توان از آن استفاده کرد.

با توجه به اینکه دستگاه دایود طول عمر زیاد و قیمت مناسبی دارد صاحبان کلینیک به دنبال خرید دستگاه لیزر دایود می باشند. دستگاه لیزر الکس دایود در سطح مقطع خروجی دستگاه لیزری بسیار پر توانی را با شدت بالا ایجاد می کند. برای خرید دستگاه لیزر دایود دست دوم می توانید از همکاران ما در کاداطب کمک بگیرید.

خرید دستگاه لیزر دایود

عملکرد دستگاه لیزر دایود

عملکرد دستگاه لیزر الکس دایود به چه شکل می باشد؟ دستگاه دایود از تکنولوژی نیمه هادی به رنگ قرمز استفاده می کند که برای از بین بردن سلول های مو این نوع نور موثر ترین نور به شمار میاید.

عملکرد دستگاه الکس دایود به این شکل می باشد که شعاع های نور را به ریشه مو می تاباند و این نوع انرژی نوری را به انرژی گرمایی تبدیل می کند و تا حدی گرم می شود که ریشه مو کاملا از بین برود به این اتفاق الکتروترمولیز گفته می شود. انرژی دستگاه لیزر دایود به پوست کمتر آسیب می رساند زیرا مستقیما له فولیکول ها اعمال می شود.

در کل می توان گفت که دستگاه لیزر دایود  بر روی موهای تیره تر موثر تر می باشد تا بر روی موهای بسیار روشن.

خرید دستگاه دایود دست دوم

کاداطب بزرگترین مرجع خرید و فروش انواع تجهیزات و دستگاه های زیبایی، لیزر و لاغری دست دوم و کارکرده در کشور می باشد. اگر به دنبال خرید دستگاه دایود دست دوم یا قیمت دستگاه لیزر دایود هستید می توانید با شماره کاداطب تماس بگیرید و از یک مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید. 

معرفی دستگاه لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود با توجه به داشن فرکانس کاری بالا و سطح مقطع بزرگ دارای سرعت و پوشش دهی زیاد تری در نواحی مختلف بدن دارد و کلا 4 برابر سریع تر از دیگر روش های از بین بردن موهای زائد انجام می شود.

قدرت دستگاه لیزر و خروجی بالا دستگاه لیزر دایود

قدرت بالای لیزر دیلاس قلب دستگاه دایود می باشد، به راحتی نازک ترین و عمیق ترین فولیکول های مو را از بین می برد و باعث کاهش رشد مجدد مو و همچنین افزایش زمان رشد مجدد می شود.

دستگاه لیزر دایود با کاربری آسان

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که هنگام خرید دستگاه لیزر دست دوم یا چنین سیستمی باید در نظر گرفت، سهولت و راحتی است که می توانید با خیال راحت با این دستگاه را کار کنید. دستگاه لیزر دایود دون نیاز به پر کردن جداول پیچیده یا ایجاد حوادث ناگوار پزشکی یا خطاهای بالینی به دلیل مقادیر ورودی نادرست، رابط لمسی گرافیکی بسیار حرفه ای و ساده را در اختیار کاربران قرار می دهند. تنها پارامتری را که باید وارد کنید ارائه می کند. انتخاب ناحیه مورد درمان، نوع رنگ پوست، جنسیت فرد و در نهایت دستگاه لیزر دایود به طور خودکار تمام پارامترهای لازم را ایجاد و کنترل می کند.

فاکتورهای مهمی که هنگام خرید دستگاه لیزر دایود باید بدانید

دستگاه لیزر دایود با توجه به رنگ پوست ایرانی ها توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند زیرا گزینه مناسبی برای این نوع پوست است.

دستگاه لیزر دایود لومینا بسیار کاربردی تر از الکساندرایت هستند. متأسفانه بسیاری از آنها قاچاق هستند، اثربخشی پایینی دارند و عوارض جانبی قابل توجهی دارند. بنابراین مهمترین عنصر برای تهیه دستگاه لیزر دایود، خرید لیزر استاندارد است. دستگاه استاندارد دستگاهی است که دارای IMED باشد. شرکت کاداطب مفتخر است که IMED را از اداره کل تجهیزات پزشکی کشور و همچنین استانداردهای اروپایی مانند CE دریافت کرده است.

هنگام خرید دستگاه لیزر الکس دایود موارد دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. در ادامه به اختصار توضیح داده خواهد شد.

دستگاه های لیزر دایود که ساخت چین یا بی کیفیت هستند در ابتدای دوره کارکرد مانند 9 ماه اول به دلیل کیفیت پایین تر، راندمان کمتر یا توانایی تخریب دستگاه را خواهند داشت. فولیکول ها کاهش می یابد. این اثربخشی کمتر به این معنی است که شات های بیشتری برای از بین بردن موهای زائد مورد نیاز است و هزینه دستگاه بیشتر است. این در حالی است که در طولانی مدت این خرابی های لیزر به اعتبار کلینیک لطمه می زند.
کارهایی که باید انجام داد

زمانی که حرف از دستگاه دایود دست دوم می باشد با سه طول موج می شود یعنی لیزربار هندپیس این دستگاه­ ها 12 خط بار دارند که هر 4 خط بار یک طول موج تولید می­کند و وقتی که به عنوان مثال از طول موج 808nm استفاده می­ شود 8 خط بار دیگر که طول موج­های متفاوت دارند بلا استفاده می ­باشند و این بدین منظور است که توان خروجی نیز یک سوم می­ شود. به دلیل تاثیر گذاری بیشتر توصیه می­شود که از این دستگاه در دوره ترمیم یا جلسه شارژ استفاده شود.

تعداد جلسات درمانی دستگاه لیزر دایود

به صورت کلی برای از بین بردن موهای زائد با استفاده از دستگاه الکس دایود تا 6 تا 10 جلسه درمان توصیه می شود. نکته حائز اهمیت برای نتیجه گرفتن از دستگاه دایود باید چرخه کامل رشد موها را رعایت کنید. به همین علت فاصله بین حلستان برای قسمت صورت باید بین 4 تا 6 هفته باشد و در سایر نقاط بدن نیز بین 6 تا 8 هفته پیشنهاد می شود.

عوامل مختلف برای تعداد جلسات:

  • سن
  • ضخامت مو
  • جنسیت
  • سطح هورمون ها
  • منطقه مورد درمان

در نتیجه با توجه به این مواردی که ذکر شد طول درمان برای هر شخص متفاوت می باشد.

بعد از تمام شدن جلسات درمان با دستگاه لیزر دایود حدودا 80 تا 90 درصد موهای زائد از بین می رود و موهای باقی مانده در زمان اتمام جلسات لیزر دایود به صورت کرکی و بی رنگ خواهند ماند. پس استفاده از دستگاه لیزر دایود دارای رضایت بالایی می باشد. 

مزایا استفاده از دستگاه الکس دایود

رفع دائم موهای زائد:

دستگاه لیزر دایود یک روش دائمی برای رفع موهای زائد می باشد بر خلاف دستگاهایی مانند SHR، فقط کافیست در بعد از پایان درمان هر 6 ماه برای تمدید لیزر به منظور تثبیت درمان مراجعه نمایید.

استفاده مداوم تا 15 ساعت:

دستگاه های دایود می توانند به طور مداوم بیش از 15 ساعت کار کنند و  به شما کمک می کنند تا زمان فعال خود را افزایش دهید و به مشتریان بیشتری خدمات رسانی کنید. این نکته یک مزیت بسیار مهم در هنگام خرید دستگاه لیزر دایود است.

کاهش تعداد جلسات درمان:

دستگاه لیزر دایود هر بار تعداد بیشتری از فولیکول های مو را هدف قرار می دهد و تعداد جلسات مورد نیاز برای تکمیل درمان را کاهش می دهد.

بنابراین، هنگام استفاده از دستگاه لیزر دایود، میزان ریزش مو به طور قابل توجهی بیشتر از الکساندرایت است و رشد مجدد موها به زمان بیشتری نیاز دارد.

خنک کننده قدرتمند و درمان بدون درد دستگاه لیزر دایود:

بر خلاف روش‌های دیگر، دستگاه‌های لیزر دایود درد کمتری دارند، زیرا لیزر به سرعت حرکت می‌کند و مجبور نیست بارها و بارها از همان ناحیه عبور کند. همچنین زمانی که نور لیزر روی یک ناحیه حساس متمرکز می شود، ممکن است فرد احساس سوزش خفیفی کند.

دستگاه های دایود همچنین مجهز به قابلیت خنک کنندگی بسیار قدرتمندی هستند که باعث کاهش چشمگیر درد در حین درمان می شود.

 

نمایش 9 24 36