وبلاگ

تعداد دفعات لیزر موهای زائد

تعداد دفعات لیز موهای زائد
آنچه در این مطلب می‌خوانید

تعداد دفعات لیزر موهای زائد برای بهترین نتیجه

آیا در مورد تعداد جلسات لیزر موهای زائد سوالی دارید؟ پس حتما این مقاله را بخوانید! کاری که لیزر موهای زائد انجام می دهد این است که لیزر موهای تیره را می سوزاند و با گرمای مو، فولیکول های مو آسیب دیده و از بین می روند. هر موی بدن یک چرخه رشد و استراحت را طی می کند.

هنگامی که لیزر موهای زائد را انجام می دهید، اگر موهای زائد در حین لیزر موهای زائد در حالت استراحت باشند، لیزر روی آنها تأثیر نمی گذارد، به همین دلیل است که شما نیاز به چندین جلسه لیزر با فاصله دارید، معمولاً این تعداد برای اکثر مشتریان، تعداد جلسات لیزر موهای زائد است. بین 6 تا 8 جلسه می باشد.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد کل بدن

به طور کلی، برای 90 درصد از مشتریان، شش تا هشت جلسه لیزر موهای زائد در هر ناحیه از بدن برای از بین بردن موهای زائد لازم است. شش تا هشت چرخه به شرح زیر است:

دوره اول درمان: پس از اولین دوره درمان، موهای زائد همانطور که می بینید می ریزند
بار دوم: موهای زائد خیلی کم رشد می کنند
بار سوم: موهای شما هنوز خیلی کم رشد کرده است، اگر رشد کرده باشد، موهای نازک است.
بار چهارم: موهای بدن شما کمتر رشد کرده است، بنابراین شاید دیگر نیازی به اصلاح نداشته باشید.
بار پنجم: به احتمال زیاد موهای شما پس از چندین لیزر درمانی دوباره رشد خواهند کرد.
دوره ششم درمان: در این دوره درمانی موهای زائد نیز بسیار کم رشد می کنند.
بار هفتم: میزان رشد موهای ناخواسته بسیار بسیار کم است.
جلسه هشتم: پس از انجام این تعداد درمان لیزر موهای زائد، باید جلسات لیزر موهای زائد خود را شش تا یک سال بعد تمدید کنید.

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

زمان بین جلسات لیزر موهای زائد معمولاً به نوع دستگاه لیزر موهای زائد که انتخاب می کنید، مناطقی که می خواهید موهای زائد با لیزر حذف شوند و نوع پوست شما بستگی دارد. به همین دلیل است که پزشک در کلینیک قبل از انجام لیزر درمانی باید پوست شما را معاینه کند و فاصله زمانی بین تعداد لیزر درمانی را که باید انجام دهید را تعیین کند.

به طور کلی، هر فردی که قصد انجام لیزر موهای زائد را دارد، باید این کار را 30 روز پس از اولین جلسه انجام دهد. در جلسه پایانی این فاصله هر 45 روز بود. توجه داشته باشید که برای نتیجه گیری باید این فاصله زمانی رعایت شود!

سوالات متداول در مورد تعداد لیزر درمانی

در اطلاعات فوق سعی کردیم تعداد جلسات لیزر موهای زائد و فواصل بین این جلسات را مورد بحث قرار دهیم. با این حال، برای اطمینان بیشتر شما، چند مشکل احتمالی را در زیر آورده ایم.

شارژ لیزر موهای زائد چقدر طول می کشد؟

لیزر موهای زائد بدن پس از اتمام تعداد مشخص شده لیزر موهای زائد، ممکن است موهای زائد بسیار کمی در برخی از نقاط بدن رشد کند که برای از بین بردن آنها، پس از رسیدن به این تعداد لیزر موهای زائد، لیزر موهای زائد انجام می شود. درمان شارژ حذف آغاز خواهد شد. بسته به نوع پوست شما، فواصل شارژ مجدد برای لیزر موهای زائد از شش ماه تا یک سال متغیر است.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد کل بدن

بین جلسات لیزر موهای زائد چند بار شیو کنیم؟

همانطور که می دانید تراشیدن موهای بدن باعث ضخیم شدن موها می شود و از آنجایی که لیزر موهای زائد روی موهای ضخیم تر موثرتر است، اصلاح بین جلسات لیزر می تواند به شما کمک کند تا نتیجه بهتری بگیرید. بنابراین، حتماً بین لیزر درمانی اصلاح کنید. حالا، بسته به رشد موهایتان، موهای زائد را در صورت نیاز بتراشید.

مقالات مشابه  سوختگی با دستگاه های لیزر موهای زائد

اگر فواصل بین جلسات لیزر موهای زائد کم یا زیاد شود چه اتفاقی می افتد؟
یکی از مهم ترین نکات برای نتیجه گیری از لیزر موهای زائد رعایت فواصل بین جلسات لیزر موهای زائد است. برخی افراد فکر می کنند با کوتاه کردن این فاصله سریعتر به نتیجه می رسند، اما این اشتباه شما را از نتیجه گرفتن باز می دارد. بنابراین، حتما به توصیه های پزشک خود عمل کنید و فاصله زمانی بین لیزر موهای زائد را تعیین کنید.

لیزر موهای زائد بیکینی چند بار طول می کشد؟

بیکینی یکی از آن قسمت های خاص بدن است که ممکن است در برخی موارد نیاز به تمرین بیشتری داشته باشد. این ناحیه به دلیل رطوبت دائمی که دارد نسبت به سایر نواحی بدن در برابر موهای زائد مقاوم‌تر است و برای مشاهده نتایج نهایی باید صبور باشید و لیزر موهای زائد بیشتری را در این ناحیه انجام دهید.

انواع لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد دارای طول موج های مختلفی می باشد. به عنوان مثال دستگاه لیزر دایود مانند تیتانیوم در سه طول موج Endiag، Alex و Ruby موجود است. این طول موج ها در رنگ های مختلف پوست و ضخامت های مختلف مو هدف قرار می گیرند.برای اطلاعات بیشتر در مورد طول موج لیزر موهای زائد به مقاله انواع لیزر موهای زائد مراجعه کنید.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

یکی از فاکتورهای مهم بهترین دستگاه لیزر این است که یکی از جدیدترین دستگاه هایی است که پاسخگوی تمامی مخاطبان با انواع پوست است. لیزر موهای زائد تیتانیوم یکی از جدیدترین دستگاه هایی است که تا سال 2023 به روز شده است. البته عوامل دیگری در انتخاب تجهیزاتی که در مقاله خود در مورد بهترین تجهیزات لیزر موهای زائد صحبت می کنیم، مهم هستند.

عوارض لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد کوتاه مدت و خفیف است. یکی از این عوارض قرمزی بلافاصله بعد از لیزر است که در اثر تحریک پوست و لیزر ایجاد می شود. بنابراین جای نگرانی در مورد عوارض لیزر موهای زائد وجود ندارد، اگر این عوارض برای شما طولانی مدت هستند حتما به پزشک مربوطه مراجعه کنید.

توصیه می کنیم قبل از شروع لیزر موهای زائد، مقاله ما در مورد عوارض لیزر موهای زائد را مطالعه کنید.

قیمت لیزر موهای زائد

برای از بین بردن موهای زائد به روش های مختلف باید هزینه پرداخت کنید. قبل از انتخاب کدام روش بهتر است؟ شما باید هزینه ها را بررسی کنید. اگر کمی آینده نگر باشید، ممکن است متوجه شوید که قیمت لیزر موهای زائد نسبت به روش های دیگر برای شما مقرون به صرفه تر است. در این روش پس از چندین جلسه لیزر موهای زائد از شر موهای زائد خلاص خواهید شد و دیگر نیازی به اصلاح نخواهید داشت.

اگر می خواهید بدانید هزینه این روش برای قسمت های مختلف بدن چقدر است، حتما مقاله ما در مورد قیمت لیزر موهای زائد را مطالعه کنید.