دستگاه لیزر دست دوم

دستگاه لیزر یکی از بهترین روش های برای از بین بردن لیزر موهای زائد می باشد. در این روش از پرتوهای نور مسقتیم بر روی سلول های مو استفاده می شود که باعث از بین بردن سلول های مو می شود. اگر به دنبال راهی برای از بین بردن موهای آزار دهنده بدن هستید، حتما نام لیزر موهای زائد را شنیده اید. دستگاه های لیزر از یک پرتو متمرکز و پر انرژی برای تخریب فولیکول های مو در زیر پوست استفاده می کنند. بسیاری از افراد تصور می کنند که استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد معجزه ای برای از بین بردن موهای زائد بدن است، برخی از افراد نگران عوارض لیزر موهای زائد هستند و برخی افراد آن را بی فایده می دانند. اگر جزو دسته بندی های بالا هستید، با کاداطب همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را در مورد دستگاه لیزر و خرید دستگاه لیزر دست دوم دریافت کنید.

خرید دستگاه لیزر دست دوم

خرید دستگاه لیزر دست دوم

خرید دستگاه لیزر دست دوم یا کارکرده آیا مناسب است؟ و یا چطور اقدام به خرید دستگاه لیزر موهای زائد دست دوم کنیم؟ اگر شما نیز کلینیک یا مطب دارید و به دنبال یک راه ارزان و مطمئن برای خرید دستگاه لیزر هستید پیشنهاد کاداطب ربه شما عزیزان خرید لیزر دست دوم می باشد زیرا ما در کاداطب بهترین دستگاه های لیزر را به صورت کارکرده و دست دوم ارائه می دهیم.

مزایای خرید دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟

اثربخشی دستگاه لیزر موهای زائد به از بین بردن فولیکول های مو بستگی دارد. اگر پرتو متمرکز فقط به فولیکول مو آسیب برساند، مو دوباره رشد می کند. تنها راه برای از بین بردن دائمی فولیکول های مو و رسیدن به نتایج مطلوب، حضور در تمامی جلسات لیزر موهای زائد است. تعداد جلسات لیزر بستگی به میزان موهای زائد، سن و سطح هورمونی شما دارد و می تواند حداقل 4 و حداکثر 12 جلسه باشد.

خرید دستگاه لیزر مطبی

انواع مختلفی از دستگاه لیزر موهای زائد در بازار وجود دارد. اگر بخواهیم دستگاه های لیزر موجود در بازار را بررسی کنیم، می توانیم به لیزرهای هادی و نیمه هادی نگاه کنیم. به طور کلی لیزرهای موجود در بازار عبارتند از لیزرهای الکساندرایت بدون تماس، لیزهای دایود تماسی، لیزرهای سه طول موج و انواع NDYag که رایج ترین آنها لیزر دایود تماسی و دایودهای غیر تماسی هستند. برای خرید دستگاه لیزر دست دوم با کاداطب تماس بگیرید.

دستگاه های لیزر غیر تماسی جزو تاثیر گذارترین و گرانترین دستگاه های لیزر می باشد به دلیل داشتن قطعاتی مانند سیستم لیزر هادی و راد. لیزرهای تماسی دایود از ژل برای سر خوردن روی پوست و تخریب فولیکول های مو در لایه پوستی مو از طریق یک سیستم نیمه هادی استفاده می کنند.

از نظر طول موج، لیزر الکساندرایت با طول موج 755 نانومتر و لیزر دایود با طول موج 808 نانومتر موثرترین طول موج هایی هستند که می توان از آنها برای تخریب فولیکول های مو استفاده کرد.

قیمت دستگاه لیزر دست دوم

هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد، قیمت آن بسته به برند متفاوت است. شرکت هایی در چین، کره جنوبی و ایالات متحده در زمینه تولید دستگاه لیزر موهای زائد پیشتاز هستند. برای کاهش پیچیدگی لیزر در هر دستگاه، عملکردها و ویژگی های متنوعی ارائه شده است. این عوامل بر قیمت دستگاه لیزر تاثیر خواهند داشت. اگر به دنبال قیمت و خرید دستگاه لیزر موهای زائد هستید با کارشناسان کاداطب تماس حاصل فرمایید.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟

دستگاه لیزر موهای زائد بدن انواع مختلفی وجود دارند که می توانند موهای زائد بدن را از بین ببرند و استفاده از آنها بسته به نوع پوست بیمار متفاوت است.

در کلینیک های معتبر با کادر درمانی مجرب، نوع دستگاه لیزر موهای زائد بر اساس رنگ پوست، ضخامت و نوع موی فرد متقاضی انتخاب می شود. برخی از تجهیزات استاندارد لیزر با کارایی بالا در کلینیک های زیبایی عبارتند از:

دستگاه لیزر دایود

خرید دستگاه لیزر موهای زائد قدرتمند
یکی از قوی ترین دایودهای ساخت کره دستگاه لیزر دیود سلنیوم می باشد. این دستگاه لیزر برای انواع پوست نوع III و IV مناسب است و از دو فناوری مختلف برای خنک کردن سطح پوست استفاده می کند برای خرید دستگاه لیزر دایود دست دوم به صفحه مربوطه مراجعه نمایید..

افزایش سرعت درمان دستگاه لیزر

موهای زائد IPL SHR 650 (IPL SHR560)
در این دستگاه لیزر موهای زائد بهبود سرعت کار و جلوگیری از عوارض در اولویت اول قرار دارد. استفاده از دستگاه به لطف نرم افزار پیشرفته و تنظیمات خودکار آن بسیار آسان است.

دستگاه لیزر اندیگ اکسل HR

جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد
فناوری های به کار رفته در این تجهیزات لیزر موهای زائد الکساندرایت و اندگ است که از محصولات شرکت آمریکایی Cutera می باشد.

 

آیا اثرات دستگاه لیزر موهای زائد دائمی است؟

کلینیک های زیبایی از تجهیزات تخصصی لیزر مانند دستگاه لیزر دایود، دستگاه لیزر ipl، دستگاه لیزر الکساندرایت، دستگاه لیزر فرکشنال co2 و دستگاه لیزر کیوسویئچ برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدن استفاده می کنند. ممکن است بپرسید که آیا اثر لیزر موهای زائد دائمی است؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که هدف از استفاده از این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد بدن این است که در طول فرآیند درمان طولانی مدت، موها به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

به عبارت دیگر، لیزر موهای زائد می تواند 70 تا 90 درصد موهای بدن را به طور دائم در یک زمان درمانی خاص از بین ببرد؛ البته این مقدار بسته به ناحیه تحت درمان متفاوت است.

بهترین مرکز خرید دستگاه لیز موهای زائد

کاداطب بهترین مرکز خرید دستگاه لیزر موهای زائد در ایران می باشد. اگر می خواهید به یکی از بهترین مراکز لیزر ایران تبدیل شوید و در بین تمامی کلینیک های زیبایی به شهرت برسید باید از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد استفاده کنید. کاداطب بهترین تامین کننده دستگاه لیزر موهای زائد در ایران است که با ارائه محصولات باکیفیت و تیم پشتیبانی قوی بهترین خدمات را در زمینه فروش تجهیزات لیزر به شما ارائه می دهد. پس اگر قصد خرید دستگاه لیزر دست دوم را با بهترین قیمت دارید همین امروز با کاداطب تماس بگیرید.

هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد، قیمت آن بسته به برند متفاوت است. شرکت هایی در چین، کره جنوبی و ایالات متحده در زمینه تولید دستگاه لیزر موهای زائد پیشتاز هستند. برای کاهش پیچیدگی لیزر در هر دستگاه، عملکردها و ویژگی های متنوعی ارائه شده است. این عوامل بر قیمت دستگاه لیزر تاثیر خواهند داشت. اگر به دنبال قیمت و خرید دستگاه لیزر موهای زائد هستید با کارشناسان کاداطب تماس حاصل فرمایید.

اگر به دنبال خرید دستگاه لیزر دست دوم هستید می توانید با شماره کاداطب تماس بگیرید.

حداقل 4 و حداکثر 12 جلسه نیاز دارد. تعداد جلسات لیزر بستگی به مزان موهای زائد، سطح هورمونی و سن شما دارد.

لیزر موهای زائد می تواند 70 تا 90 درصد موهای بدن را به طور دائم در یک زمان درمانی خاص از بین ببرد؛ البته این مقدار بسته به ناحیه تحت درمان متفاوت است.

نمایش 9 24 36