خرید دستگاه لیزر الکساندرایت

بسیاری از پزشکان و سرمایه گذاران برای تجهیز کلینیک خود قصد خرید دستگاه لیزر الکساندرایت را دارند و در هنگام خرید با انواع تجهیزات لیزر موهای زائد مواجه می شوند. شرکت کاداطب تولید کننده دستگاه لیزر الکساندرایت در خاورمیانه است و با موفقیت استانداردهای CE را کسب کرده است. اگر علاقه مند به خرید دستگاه الکساندرایت هستید و یا از فروش و قیمت دستگاه الکساندرایت می خواهید اطلاعات کسب کنید باما همراه باشید.

معرفی دستگاه لیزر الکساندرایت

دستگاه لیزر الکساندرایت، لیزری است که از کریستال گران قیمت الکساندریت به عنوان منبع نور یا محیط لیزر استفاده می کند و دلیل اصلی بالا بودن قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت نیز همین است. لیزر الکساندرایت نوری با طول موج مشخص در طیف مادون قرمز (755 نانومتر) تولید می کند که به عنوان موثرترین طول موج برای از بین بردن موهای زائد شناخته می شود و به دلیل قدرت بالای لیزر در کلینیک های پوست کاربرد فراوانی دارد و زیباست.

دستگاه لیزر الکساندرایت از طریق فرآیند فتوترمولیز کار می کند، جایی که طول موج های پرانرژی نور ساطع شده توسط دستگاه لیزر الکساندریت به گرما تبدیل می شود که به ناحیه مورد نظر آسیب می رساند. این به معنای استفاده از نور برای گرم کردن یک منطقه است.

خرید دستگاه لیزر الکساندرایت دست دوم

با توجه به انواع، مدل‌ها و قیمت‌های دستگاه‌های پزشکی موجود در زمینه زیبایی، سرمایه‌گذاری بر روی لیزر الکساندرایت با کیفیت بیش از هر زمان دیگری مهم است و بسیاری از مردم مایل به خرید دستگاه مورد نظر خود هستند.  اگر به فکر خرید یک دستگاه لیزر الکساندرایت با کیفیت هستید اما بودجه کافی برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد دست دوم مورد علاقه خود را ندارید، این خبر فوق العاده را برای شما به ارمغان می آوریم، شما می توانید با مبلغ خیلی پایین اقدام به خرید دستگاه لیزر الکساندرایت دست دوم کنید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در کاداطب همراه باشید.

قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت

قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت یک نرخ ثابت نیست و دچار تغییرات زیادی در طول زمان می شود قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت دست دوم خیلی کمتر و به صرفه تر است پس پیشنهاد کاداطب به شما عزیزان که قیمت دستگاه الکساندرایت برایتان مهم است، دستگاه دست دوم می باشد که می توانید با شماره مشاوران ما تماس بگیرید و از یک مشاوره رایگان برخوردار شوید.

دستگاه لیزر الکساندرایت بدون نیاز به استفاده از ژل

دلیل استفاده از ژل جلوگیری از سوزاندن پوست توسط لیزر در حین لیزر درمانی است. لیزر الکساندرایت به دلیل داشتن سیستم خنک کننده قدرتمند که دمای سطح پوست را پس از هر بار لیزر کاهش می دهد، دستگاه شاتی نامیده می شود و نیازی به ژل را از بین می برد.

 

نمایش 9 24 36

دستگاه لیزر الکساندرایت برای چه تایپ پوستی مناسب است

دستگاه لیزر الکساندرایت بهترین دستگاه برای پوشش انواع پوست (1 تا 6) می باشد که برای سرمایه گذارانی که قصد دارند با خرید دستگاه لیزر الکساندرایت دس دوم به اکثر دوستداران زیبایی خدمت کنند بسیار حائز اهمیت است.

دستگاه لیزر الکساندرایت چقدر موثر است؟

پس از تکمیل یک دوره درمان‌، تقریباً 70 درصد موهای زائد بدن از بین می‌روند و معمولاً برای دستیابی به این نتیجه به 6 تا 8 جلسه درمان نیاز است. نکته بسیار مهم این است که هرچه اندازه پرتو لیزر قوی تر باشد، جلسات کمتری مورد نیاز است. دستگاه لیزر الکساندرایت موهای زائد را بدون درد و حداقل سوختگی از بین می برد. این سیستم باعث ایجاد حس برخورد لاستیک پلاستیکی به پوست می شود. با استفاده از بی حسی موضعی می توان درد را کاهش و به حداقل رساند. هر جلسه لیزر موهای زائد بسته به قابلیت های سیستم 30-40 دقیقه طول می کشد. توجه به این نکته ضروری است که زمان درمان ارتباط مستقیمی با اندازه ناحیه درمان دارد.

هنگام خرید دستگاه لیزر الکساندرایت به این نکات توجه کنید

امروزه محبوبیت این گونه دستگاه ها به دلیل ماهیت غیر تماسی و کارایی بهتر نسبت به لیزرهای دایود افزایش یافته است و علاقه شدید مشتریان به آنها وجود دارد، اما به دلیل قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت و هزینه نگهداری بالایی دارد و بسیاری از کلینیک های زیبایی حاضر به تهیه این تجهیزات نیستند.

قدرت دستگاه لیزر الکساندرایت

قدرت دستگاه لیزر الکساندرایت 60w-100w می باشد که این توان خروجی نقش مهمی در اثربخشی و تاثیر فرآیند حذف موهای زائد خواهد داشت و انواع پوست را پوشش می دهد. دستگاه لیزر الکساندرایت کاداطب دارای توان خروجی 100 وات بوده و قادر است انواع پوست را با حداکثر کارایی تحت تاثیر قرار دهد.

پایداری دستگاه الکساندرایت

پایداری لیزر ارتباط مستقیمی با اثربخشی تجهیزات، اصالت قطعات تجهیزات و حتی بیشتر با عمق نفوذ و اثربخشی لیزر دارد. پایداری به این معنی است که سطح انرژی لیزر در تمام سطح یکسان است و فولیکول های مو را به همان شیوه در کل سطح مقطع از بین می برد.

اندازه را دستگاه لیزر الکساندرایت

هرچه قطر میله بزرگتر باشد، اندازه اسپات بزرگتر و چگالی انرژی بیشتر است.

نصب فیبر نوری لیزر الکساندرایت

ابعاد فیبر دستگاه کیفیت و پایداری لیزر را تثبیت کرده و در برابر آسیب و شکستگی مقاومت بیشتری دارند. و در حین حرکت فیزیکی دستگاه آسیب نوری به حداقل می رسد و نیازی به کالیبره مجدد دستگاه نیست.

رابط کاربری دستگاه الکساندرایت

باید یک منوی کاربری ساده، راحت و دقیق وجود داشته باشد که به اپراتور اجازه دهد به راحتی تنظیمات را تنظیم و تغییر دهد، علاوه بر اطلاعات مربوط به فعالیت دستگاه، مراجع و فایل های ایجاد شده امکان تغییر داشته باشد.